120mm Case Fan - XILENCE Performance A+ Series "XPF120G.ARGB.PWM" Transparent ARGB LED FDB Fan: 120x120x25mm, 500~1500rpm, <18~32.5dBa, 70CFM, PWM, hydro bearing, 4 pin + ARGB 3 Pin M/B, White https://m9.by
120mm Case Fan - XILENCE Performance A+ Series "XPF120G.ARGB.PWM" Transparent ARGB LED FDB Fan: 120x120x25mm, 500~1500rpm, <18~32.5dBa, 70CFM, PWM, hydro bearing, 4 pin + ARGB 3 Pin M/B, White
Default
Tip de dispozitiv PC Case Fan
Marca XILENCE
Numărul de ventilatoare de răcire 1
Diametru/lungime (mm) 120
Lumina de fundal ARGB
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun
Captcha
  • Producător: XILENCE
  • Cod furnizor: 812-00042435
  • Disponibilitate: În Stoc!
  • 131 MDL
Etichete: 120mm Case Fan - XILENCE Performance A+ Series "XPF120G.ARGB.PWM" Transparent ARGB LED FDB Fan: 120x120x25mm, 500~1500rpm, <18~32.5dBa, 70CFM, PWM, hydro bearing, 4 pin + ARGB 3 Pin M/B, White