55" LED SMART TV LG 55QNED70A6A, Quantum Dot NanoCell, 4K UHD, webOS, Black
Diagonala ecranului: 55 "
Rezolu?ia Display-ului: 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal: Direct LED
Telecomanda: Da
Platforma software: webOS
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 ac
Boxe incorporate: 2x 10 W
USB Type-A: 1x
Diagonala ecranului: 55 "
Telecomanda: Da
Platforma software: webOS
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 ac
Boxe incorporate: 2x 10 W
USB Type-A: 1x
| Default | |
| Tip de dispozitiv | TV |
| Marca | LG |
| Sistem de operare | Smart TV |
| Culoare | Black |
| Diagonală | 55.0 inch |
| Tipul ecranului | DLED |
| Rezoluţie | 3840*2160 |
- Producător: LG
- Cod furnizor: 1335-00046386
- Disponibilitate: În Stoc!
9 831 MDL
Etichete: 55" LED SMART TV LG 55QNED70A6A, Quantum Dot NanoCell, 4K UHD, webOS, Black