55" LED SMART TV LG 55QNED70A6A, Quantum Dot NanoCell, 4K UHD, webOS, Black https://m9.by
55" LED SMART TV LG 55QNED70A6A, Quantum Dot NanoCell, 4K UHD, webOS, Black
Diagonala ecranului: 55 "
Rezolu?ia Display-ului: 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal: Direct LED
Telecomanda: Da
Platforma software: webOS
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 ac
Boxe incorporate: 2x 10 W
USB Type-A: 1x
Default
Tip de dispozitiv TV
Marca LG
Sistem de operare Smart TV
Culoare Black
Diagonală 55.0 inch
Tipul ecranului DLED
Rezoluţie 3840*2160
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun
Captcha
  • Producător: LG
  • Cod furnizor: 1335-00046386
  • Disponibilitate: În Stoc!
  • 9 831 MDL
Etichete: 55" LED SMART TV LG 55QNED70A6A, Quantum Dot NanoCell, 4K UHD, webOS, Black