50" LED SMART TV LG 50NANO90A6B, Nanocell, 4K UHD, webOS, Black https://m9.by
50" LED SMART TV LG 50NANO90A6B, Nanocell, 4K UHD, webOS, Black
Diagonala ecranului: 50 "
Rezolu?ia Display-ului: 3840x2160 4K UHD
Iluminarea de fundal: ELED
Telecomanda: Da
Platforma software: webOS
Wi-Fi: Wi-Fi 802.11 ac
Boxe incorporate: 2x 10 W
Default
Tip de dispozitiv TV
Marca LG
Sistem de operare Smart TV
Culoare Black
Diagonală 50.0 inch
Tipul ecranului ELED
Rezoluţie 3840*2160
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
    Rău           Bun
Captcha
  • Producător: LG
  • Cod furnizor: 1335-00046907
  • Disponibilitate: În Stoc!
  • 10 753 MDL
Etichete: 50" LED SMART TV LG 50NANO90A6B, Nanocell, 4K UHD, webOS, Black